РОЗВИВАЮЧІ ЗАНЯТТЯ

Ключем до розвитку розумових здібностей та потенціалу дитини є особистий досвід пізнання навколишнього світу в перші роки життя. Дослідження в напрямку фізіології мозку і дитячої психології довели, що саме ранній вік 1 - 3 роки - це період найбільшого розвитку мозкових клітин, коли закладається фундамент для подальшого успішного життя. Жодна дитина не народжується генієм або не розумною, все залежить від стимуляції та ступеня розвитку головного мозку у вирішальні роки життя. Єдина ціль раннього розвитку - дати дитині таку освіту, щоб вона мала глибокий розум та здорове тіло.

Масару Ибука "После трех уже поздно"

Головна мета наших розвиваючих занять  -  дати поштовх малюку до активного пізнання світу, розкриття його безмежних можливостей, творчого потенціалу, що допоможе в подальшому навчанні і житті. Ми прагнемо допомогти кожній дитинці  та її батькам стати щасливішими. 

Курс розвиваючих занять розроблений на основі комплексного підходу, задіює усі сфери розвитку, що робить його максимально продуктивним. Всі заняття проходять у формі гри, шляхом залучення діток у цікаву пізнавальну діяльність, у якій ми поєднуємо різні відомі та дієві методики раннього та дошкільного розвитку та авторських напрацювань клубу. Наші заняття включають:

  • Знайомство з навколишнім світом, 
  • Розвиток сенсорних систем та сенсорної пам'яті (сенсорні коробки та торбинки)
  • Розвиток мовлення та мислення ( методика Домана, вірші та потішки, скоромовки), граматика (кубики Зайцева) 
  • Дрібна моторика, пальчикові ігри (матеріал Монтессорі, ігри з водою), 
  • Крупна моторика та координація, орієнтація в просторі, фізичний розвиток (естафети, рухливі ігри, тунелі, масажні доріжки)
  • Робота над розвитком пам'яті, уваги та логіки  - дидактичні ігри (лото, пазли, доміно)
  • Основи математики  (методика Петерсон – де знання подаються в легкій доступній формі, ігри з блоками Дьєнеша, паличками К`юзінера, розробки Нітітіних)
  • Музичний розвиток, логоритміка (методика Желєзнових, логоритміка, гра на музичних інструментах, прослуховування класичної музики)
  • Творчість, продуктивна діяльність  (аплікації, традиційні та нетрадиційні техніки малювання, ліплення з пластиліну, тіста) 

Дітям цікаво та весело, заняття насичені різноманітними видами активностей, проходять у сприятливій атмосфері добра та любові.  Ігрова форма та невимушеність створюють середовище, де малюки почувають себе комфортно та впевнено. Досвідчені кваліфіковані педагоги завжди вміють знайти підхід до кожної дитини, зацікавити та допомогти. Маленькі групи до 6 діток дають змогу педагогу приділити необхідну увагу кожному. Регулярно відвідуючи наші заняття, діти навчаться взаємодії з іншими, роботі у команді, стануть більш організовані та впевнені, розвинуть самостійність та креативність.  

      Ранній розвиток 
      Ранній розвиток 
загальний розвиток
загальний розвиток

© 2017 Клуб дитячого розвитку WigWam  Тел. 093-217-51-60