ДВОМОВНИЙ МІНІ-САДОК

Напрямки та дисципліни нашого міні - садочку

Описание изображения

Англійська мова

Англійська мова - є невід'ємною частиною нашого двомовного міні-садочка, процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови,  адже на половину часу перебування  дітки потрапляють повністю англомовне середовище, вивчаючи мову так само легко, як і рідну мову. Навчання проходить непомітно, знімається мовний бар'єр, а двомовність відкриє величезні можливості у майбутньому для Вашої дитини! 

Розвиваючі заняття

Комплексні заняття -  задіюють усі сфери розвитку, що робить їх максимально продуктивним. Всі заняття проходять у формі гри, шляхом залучення діток у цікаву пізнавальну діяльність. Дітям цікаво та весело, заняття насичені різноманітними видами активностей, проходять у сприятливій атмосфері добра та любові.

 

 

Описание изображения

Музичні заняття 

Музичний розвиток - важливий елемент становлення особистості дитини. Музика виховує почуття музичного смаку; піднімає настрій; прививає емоційну чуйність та доброзичливість; слухання музики – використовується для релаксації та активізації розвитку слухової уваги; В нашому  садочку діти вчаться співати та грати на музичних інструментах, слухають дитячу та класичну музику, грають у вокальні ігри.

Описание изображения

Творчість 

Коли дитинка вільно творить щось своїми ручками, вона вчиться спонтанності, відкритості та допитливості. Вчиться бути індивідуальністю  і творчою особистістю,  з неординарним мисленням, настроєною на саморозвиток  і самовдосконалення. На заняттях ми ліпимо, вирізаємо, клеїмо, малюємо, використовуємо традиційні та нетрадиційні техніки, а також безліч матеріалів: ґудзики і нитки, листочки і жолуді, тканину і стрічки, крупи і макарони, овочі та фрукти та багато іншого.  

Описание изображения

Фізичний розвиток 

Обов'язковою складовою дня  у нашому садочку  є ранкове коло "Circle time",  де дітки вітаються один з одним, роблять веселу зарядку, заряджаються енергією та позитивом, вчать вірші-руханки англійською мовою, та багато іншого важливого та цікавого.

Прогулянки 

Прогулянки проходять на огородженому дитячому майданчику або в лісо-парковій зону мінімум 1  годиниу на день , що сприяє гарному апетиту, сну, зміцнює здоров'я та імунітет, робить дитину щасливішою, а також розвиває фізично. 

 

Друга частина перебування та інші заняття такі як: 

      Розпорядок дня 

09:00 - 09:15 -  Прихід дітей до садочку

09:15 - 10:00 - Заняття 1 (45хв)

10:00 - 11:15  -  Прогулянка або вільна ігрова діяльність (75хв)

11:15 - 11:45  - Фруктовий ланч, практика самостійності (30хв )

11:45 - 12:00  - Circle time (15хв)

12:00 - 12:45 - Заняття 2 (45хв)

           *години повного занурення в англомовне середовище (120хв на день)

      Розклад занять 

Понеділок  Вівторок Середа Четвер  П`ятниця 
Музика. Логоритміка  Розвиваюче заняття  Граматика Ровиваюче заняття  Музика. Логориміка 
Творчість. Навколишній світ Англійська мова Творчість. Світ казок.  Англійська мова  Граматика 

Ми приділяємо особливу увагу психологічному та емоційному розвитку діток, успішному становленню особистості і характеру, соціалізації та адаптації у житті в сучасному суспільстві, а також таким аспектам виховання і навчання як: 

  •  практика самостійності, дітки вчаться одягатися та взуватися, підтримувати порядок, виконувати невеликі завдання, що робить їх організованими і послідовними, все це під наглядом кваліфікованих і турботливих педагогів та вихователів, готових допомогти, як тільки знадобиться; 
  •  етичне виховання, дітки вчаться бути ввічливими та уважними, допомагати один одному, працювати в команді, вміти дружити;
  •  підтримка та зміцнення сімейних цінностей;
  •  а також формування національної свідомості, дітки вивчають українську культуру та традиції, адже ДІТИ - НАШЕ МАЙБУТНЄ.  

Вартість  2600 грн - відвідування садочку  5 разів на тиждень пн - пт 9:13. 

У вартість включено смачний та корисний ланч який складається з сезонних фруктів та дитячого печива, чаю за бажанням.

© 2017 Клуб дитячого розвитку WigWam  Тел. 093-217-51-60