курси для майбутніх матусь

 

      План занять повного курсу: 

1 заняття Моя вагітність. Знайомство і перший контакт з дитиною (перші ворушіння). Психологія вагітності. Гаптономія: емоційний і тактильний контакт між дитиною і батьками до і після народження. Формування прив’язаності і контакту «мати-дитя». Страхи вагітної жінки. Роль психологічної підготовки в зниженні складних переживань жінки в період виношування дитини. 

2 заняття Готуємося до пологів. Перші передвісники. Знайомство з пологовим будинком, взаємодія з лікарем. Що беремо з собою в пологовий будинок. Партнерські пологи «ЗА» і «ПРОТИ». Роль партнера в пологах, його завдання та функції. 

3 заняттяПочаток пологів. Перший цикл пологів, відчуття в цей період. Методи самодопомоги. Медичні методи знеболювання. Міфи і правда про анестезію. Відпрацювання поведінки (знеболюючі точки, масаж, техніки дихання, пози). Закінчення першого періоду пологів. 

4 заняттяПродовження пологів. Другий і третій період пологів. Фізіологія, відчуття, поведінка породіллі. Пози і техніки дихання. Ранній післяпологовий період. 

5 заняття Грудне вигодовування. Правильне прикладання. Харчування мами. Годування на вимогу. Догляд за молочними залозами. Проблемні питання. Медичні аспекти супроводу матері і дитини з моменту виписки з пологового будинку. 

6 заняття Зміна ролей в сім'ї. Новонароджений будинку, що робити далі? Психологічний стан матері та потреби кожного члена сім'ї. Роль тата. Психологічні особливості новонародженого. Імпринтинг, як запорука психологічного і фізичного здоров'я. Значення проведення перших годин після народження немовляти з мамою. Як дитина відчуває світ. Основні його потреби.Проводить перинатальний психолог Гнойова-Лузіна Дар’я Сергіївна.

 

     План занять експрес курсу:

1 заняттяМоя вагітність. Знайомство і перший контакт з дитиною (перші ворушіння). Страхи вагітної жінки. Роль психологічної підготовки в зниженні складних переживань жінки в період виношування дитини. Готуємося до пологів. Партнерські пологи «ЗА» і «ПРОТИ». 

2 заняття Пологи. Перший цикл пологів, відчуття в цей період. Методи самодопомоги. Відпрацювання поведінки (знеболюючі точки, масаж, техніки дихання, пози). Продовження пологів. Другий і третій період пологів. Фізіологія, відчуття, поведінка породіллі. Пози і техніки дихання. 

3 заняттяРанній післяпологовий період. Грудне вигодовування. Зміна ролей в сім'ї. Новонароджений будинку, що робити далі? Психологічний стан матері та потреби кожного члена сім'ї. Роль тата. Психологічні особливості новонародженого.

 

Проводить перинатальний психолог Гнойова-Лузіна Дар’я Сергіївна.

© 2017 Клуб дитячого розвитку WigWam  Тел. 093-217-51-60