АНГЛІЙСЬКА МОВА

 На наших заняття ми прагнемо створити ідеальну атмосферу для вивчення англійської мови,  щоб воно було легким цікавим та результативним. 

  • Процес навчання проходить в умовах повного занурення у англомовне середовище, де не звучать інші мови. Діти знайомляться з мовою через живе спілкування, так само як з рідною мовою.
  •  Заняття побудовані у формі гри, дітки співають, танцють, ліплять, малюють, багато рухаються та виконують різні завдання та врави, спрямовані  на повторювання та запам'ятовування  лексики та на живе спілкування. 
  • Особлива роль відводиться заохоченню та позитивній мотивації діток. Ми просимо мам завжди підбадьорювати, допомагати, хвалити діток, а також брати активну участь у занятті. Це допомагає діткам впевнено почувати себе на уроках, швидко адаптуватися до нових умов та отримувати задоволення від занять та від спілкування на англійській мові.
  • Ми використовуємо відомі  та дієві програми видавництв Oxford, Longman, Macmillan, Pearson, поєднуючі їх з авторськими напрацюваннями наших викладачів. 

© 2017 Клуб дитячого розвитку WigWam  Тел. 093-217-51-60